ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Японія - Колумбія

Збірна Колумбії вже забезпечила собі місце встадії плей-офф чемпіонату світу з футболу. У японців же були невеликі шанси на вихід з групи С. Для цього азіатам необхідно було обігравати колумбійців і сподіватися на успішний результат зустрічі суперників, що грають в паралельному матчі (Кот-д-Івуар - Греція).

Колумбійці і японці вийшли на поле бразильськогоміста Куяба 24 червня. Південноамериканці вже забезпечили собі вихід у вирішальну стадію турніру. Весь питання було в тому, яке підсумкове місце в групі С займе Колумбія. Суперники вже були відомі. Першими в сусідній групі стали гравці Коста-Ріки, а другими команда Уругваю.

Гра проходила дуже неспішно. Збірна Колумбії в стартовому складі виставила тільки трьох гравців основи. Але це не вплинуло докорінно на якість гри. Незважаючи на те, що японці більшу частину часу першого тайму володіли м'ячем, рахунок був відкритий саме південноамериканцями. На 16-ій хвилині Куадрадо з пенальті змінив цифри на табло. 1 - 0 повели колумбійці.

У японців в атакуючих діях виходило трохи. Можна відзначити кілька ударів зі стандартів по воротах голкіпера колумбійців. Пробивав Хонда, але це не призвело до взяття воріт південноамериканців.

Однак азіати все ж відігралися на останніх секундах тайму. Окадзакі після подачі Хонди вразив ворота збірної Колумбії. Таким чином, команди пішли на перерву за рівного рахунку - 1 - 1.

Другий тайм колумбійці почали з атак. Вже на 55-ій хвилині матчу Мартінес відправив другий м'яч у ворота азіатів. Джексон пробив в дальній кут з меж штрафного, не залишивши шансів голкіперу Японії.

Після чергового пропущеного м'яча японці спробували перевести гру на половину поля колумбійців. Іноді у азіатів виходили перспективні атаки, проте до забитого м'яча справа не дійшла.

Колумбійці грали на контратаках. Одна з таких на 82-й хвилині призвела до третього забитого м'яча. Джексон Мартінес оформив дубль. Нападник на замаху в штрафний прибрав захисника японців і найточнішим обвідним ударом з лівої ноги послав м'яч у дальній кут воріт азіатів. 3 - 1 повела Колумбія.

На 90-й хвилині остаточний розгромний рахунок встановив Родрігес. Він, обігравши захисника Японії в штрафний, витонченим ударом перекинув голкіпера азіатів.

Підсумковий результат зустрічі 4 - 1 на користьКолумбії. Південноамериканці виходять з першого місця в групі С на мачти плей-офф чемпіонату, показуючи своєю грою те, що не тільки команди Бразилії та Аргентини можуть вважатися фаворитами турніру. Багато фахівців можуть висловити думку, що колумбійці показують найякісніший і видовищний футбол на чемпіонаті.