Рада 1: Сенсації в матчах другого туру футбольного мундіалю в Бразилії

Чемпіонат світу з футболу в Бразилії поступово набирає хід. Багато вболівальників стали свідками цікавих інтригуючих матчів другого туру мундіалю, в яких не обійшлося без сенсацій.

Сенсації в матчах другого туру футбольного мундіалю в Бразилії

Головною сенсацією в матчах другого туру нафутбольному мундіалі в Бразилії можна назвати підсумковий результат зустрічі між збірними Італії та Коста-Ріки. Європейці в першому матчі групового етапу в квартеті D показали дуже якісний футбол, перегравши англійців. Костариканці стали, в свою чергу, головною сенсацією старту мундіалю. Вони обіграли сильну уругвайську команду. Однак ніхто не міг припустити, що Коста-Ріка обіграє ще й Італію. Підсумковий результат зустрічі 1 - 0 на користь представників Центральної Америки. Сенсаційним є не тільки рахунок, але і сама гра італійців. Костариканці не дозволили гравцям збірної Італії показати весь свій клас. Італійці виглядали дуже блідо і незграбно на тлі суперників. Коста-ріка завдяки цій перемозі забезпечила собі вихід в плей-офф турніру з групи смерті.

До сенсаційних результатів можна сміливо віднестиматч суперників збірної Росії по групі. У другому турі збірна Алжиру переграла Південну Корею з рахунком 4 - 2. Якщо врахувати, що африканці після першого тайму вели з розгромним рахунком 3 - 0, то про Алжир може скластися враження, як про дуже сильній команді. Можливо, в плані організації гри алжирці дійсно гарні, проте їх склад мало відомий в середовищі звичайних футбольних уболівальників. У будь-якому випадку такий перемоги над збалансованої збірної Кореї ніхто не очікував.

До сенсаційних результатів другого туру мундіалюможна віднести бойові нічиї в матчах групи G. Так гра Німеччина - Гана та США - Португалія завершилися однаково - 2 - 2. Навряд чи хтось недооцінював ганців або американців, однак мало хто міг припустити, що вони доставлять стільки проблем грандам європейського футболу. Збірна Португалія ризикує взагалі не вийти з групи. А вже це можна буде віднести до однієї з головних сенсацій всього турніру.

Рада 2: 1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: Нідерланди - Мексика

29 червня в місті Форталеза відбувся вже третій матч стадії 1/8 фіналу футбольного мундіалю в Бразилії. Зустрічалися національні команди Нідерландів і Мексики.

Niderlandy - Meksika_

Поєдинок між Нідерландами та Мексикою подарував уболівальникам різні емоції. Можна вважати, що гра між суперниками явила собою один з найдраматичніших матчів футбольного мундіалю.

Зустріч почалася на хороших швидкостях. Причому, мексиканці перегравали свого суперника. Варто говорити про те, що представники зони КОНКАКАФ виглядали краще практично у всіх основних футбольних аспектах. Голландці ж використовували, як правило, довгі передачі в передню лінію, які ні до чого не приводили.

Перший тайм вийшов скупим на небезпечні гольові моменти, хоча він і проходив під знаком домінування Мексики.

Друга половина зустрічі почалася при перевазімексиканців. У порівнянні з першою половиною зустрічі різниця лише в тому, що глядачі стали свідками забитих м'ячів. Вже на самому початку другого тайму на 48-й хвилині мексиканці зробили те, що виглядало вже не як сенсація, але закономірність. Джовані дос Сантос ударом з-за меж штрафного послав м'яч у сітку воріт голландців. 1 - 0 повела Мексика. Це було заслужено. Гравці Нідерландів вже не показували того іскрометного гольового футболу, який могли спостерігати вболівальники голландців в матчах групи. Уже в першому матчі стадії плей-офф команді Ван Гала протистояв дуже організований колектив.

Мексика віддала ініціативу європейцям післязабитого м'яча. Голландці мали два приголомшливих шансу для взяття воріт, проте голкіпер мексиканців Очоа був незрівнянний. Зустріч вже підходила до кінця. Залишилося зіграти трохи більше п'яти хвилин, включаючи конпенсірованное час. Однак Мексика не змогла втримати перевагу. Натиск голландців все ж приніс результат.

На 88-й хвилині після подачі кутового м'яч відскочив до Снейдера, який завдав потужного удару точно в кут воріт мексиканців. На останніх хвилинах європейці зрівнюють рахунок - 1 -1.

Розв'язка наступила вже через кілька хвилин - на 94-й хвилині зустрічі суддя призначив пенальті у ворота мексиканців. До м'яча підійшов Клас-Ян Хунтелар, який і забив переможний м'яч.

Нідерланди не мають здобули перемогу, вони її вимучили наостанніх хвилинах зустрічі. Тепер голландці очікують свого суперника по чвертьфіналу, яким стане переможець пари Коста-Ріка - Греція. Мексиканців дуже шкода. Це був чудовий колектив, за грою якого було приємно спостерігати. Представники Центральної Америки склали компанію чилійцям - ці збірні відправляються додому.