Рада 1: ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Камерун - Бразилія

23 червня господарі футбольного чемпіонату світу провели заключний матч на стадії групового етапу. Суперниками пентакампіонів на національному стадіоні в столиці Бразилії стала збірна Камеруну.

ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Камерун - Бразилія

Збірна Бразилії з перших хвилин матчу запропонуваласуперникам швидкий темп. М'яч практично не затримувався в центрі поля, так як південноамериканці відразу намагалися доставити його в передню лінію. Перевага бразильців було вражаючим. Результатом цього став гол на 17 хвилині у ворота Камеруну. Неймар, отримавши шикарну передачу з флангу, в один дотик відправив м'яч у кут воріт Камеруну. 1 - 0 повели бразильці.

Африканська команда після пропущеного м'ячаотямилася і кілька разів небезпечно загрожувала воротам суперників. В основному, небезпечні моменти біля воріт бразильців виникали після кутових ударів. В одній з таких атак бразильського голкіпера Сезара врятувала стійка воріт. Однак Камерун все ж зміг забити. На 26 хвилині Матіп відіграв гол бразильців. і рахунок став рівним.

Такий результат не міг влаштувати господарів чемпіонату. Ще в першому таймі на 35 хвилині Неймар оформляє дубль і виводить свою команду вперед. Перша половина зустрічі так і завершилася з рахунком 2 - 1 на користь Бразилії.

Після перерви ситуація на полі не змінилася -бразильці атакували частіше. Вже на 49 хвилині вони забили третій м'яч у ворота Камеруну. Відзначився Фред. Цей гол став першим на мундіалі для нападника збірної Бразилії. Однак варто зазначити, що в момент подачі з флангу, Фред знаходився в спірному становищі. Арбітр міг сміливо фіксувати офсайд. Але цього не сталося - Фред головою відправив м'яч у сітку воріт.

Час, що залишився матчу бразильці провели дужевпевнено. Вони домінували на полі і не дозволяли африканським гравцям створювати гостроту біля своїх воріт. Крім цього, на 84 хвилині Фернандіньо забив черговий гол. Рахунок став розгромним 4 - 1 на користь південноамериканців.

Фінальний свисток арбітра зустрічі зафіксуваввпевнену перемогу бразильців. Тепер уболівальники чекають продовження футбольного бенкету в матчах плей-офф чемпіонату світу, куди, природно, потрапляє команда Бразилії.

Рада 2: Як виступила збірна Мексики на ЧС 2014 з футболу

Національна збірна Мексики вважається найсильнішоюфутбольною командою Центральної Америки. У цій країні часто з'являються чудові футболісти, які відомі в усьому світі. На фінальних частинах футбольних мундіалі мексиканці завжди ставлять перед собою високі завдання.

Як виступила збірна Мексики на ЧС 2014 з футболу

Мекскінци потрапили в групу до господарів чемпіонату світу. Крім збірних Мексики і Бразилії, в квартеті А також виступали національні збірні Хорватії та Камеруну.

Перший матч на турнірі для мексиканцівознаменувався жахливим суддівством не в їхній бік. Центральноамеріканци боролися з Камеруном. Уже в першому таймі арбітр не зарахував два голи мексиканців. Варто визнати, що в обох випадках момент взяття воріт не викликав впевненості в порушенні будь-яких правил. Однак мексиканці змогли дотиснути суперника. Вони перемогли з рахунком 1 - 0.

У другому матчі на груповому етапі командіМексики протистояли господарі чемпіонату. Гра з Бразилією завершилася нульовою нічиєю. Це був дуже швидкий матч, в якому суперники намагалися показувати швидкісний футбол. Голкіпер мексиканців Очоа став справжнім героєм. Він творив спортивні чудеса у воротах.

У заключному матчі на груповому етапімексиканцям необхідно було не програти збірній Хорватії для того, щоб вийти в стадію плей-офф. З цим завданням центральноамеріканци впоралися. Більш того, вони переконливо переграли Хорватію з рахунком 3 - 1. Це дозволило з другого місця в грппе А вийти в плей-офф. Лише за різницею м'ячів мексиканці поступилися першістю в квартеті команді Бразилії.

Суперниками Мексики на стадії 1/8 фіналу сталигравці Нідерландів. Мексиканці забили першими і довго вели в рахунку. Здавалося, що перемога вже нікуди не дінеться від футболістів Мексики. Однак на останніх хвилинах основного часу мексиканці пропустили двічі і програли 1 - 2. Ця поразка можна вважати дуже образливим для американців, адже гравці Голландії не були на порядок сильніше своїх суперників.

Підсумкове виступ команди Мексики можнаоцінювати з тих позицій, що гра цієї команди викликала багато позитивних емоцій. Бразильським уболівальникам подобався мексиканський видовищний футбол. Тому можна говорити про те, що мексиканці показали гідну гру на турнірі. Також необхідно відзначити, що вихід в стадію плей-офф є цілком заслуженим для команди. Цей результат може задовольнити федерацію футболу Мексики.