Рада 1: ЧС 2014 з футболу: як Німеччина зіграла другий матч на мундіалі в Бразилії

21 червня в місті Форталеза відбулася друга гранімців в рамках групового етапу на чемпіонаті світу з футболу. Суперником збірної Німеччини по групі G стали непоступливі африканські футболісти національної команди Гани.

ЧС 2014 з футболу: як Німеччина зіграла другий матч на мундіалі в Бразилії

Майже 60000 глядачів на стадіоні в Форталеза таще більше число прихильників футболу біля екранів телевізорів могли спостерігати цікавий поєдинок між збірними Німеччини і Гани. Гра почалася жваво. М'яч практично не затримувався в центрі поля. Обидві команди в першу чергу прагнули атакувати ворота суперника. Однак в першому таймі глядачі забитих голів не побачили. Необхідно сказати, що у німців в перші 45 хвилин була невелика перевага, але і африканські гравці також кілька разів небезпечно атакували ворота Нойєра. Найчастіше ганці пробивали по воротах з-за меж штрафного. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 0 - 0.

Друга половина зустрічі почалася дуже весело. Спочатку на 51 хвилині Маріо Гетце вразив ворота африканців після вивіреної подачі з флангу. Гетце пробивав головою, але м'яч срікошетіровал в стегно німцеві і таким чином відскочив у ворота. 1 - 0 повела Німеччина. Однак незабаром гравці Гани відігралися. Вже на 54 хвилині Андре Айю після флангової подачі головою вразив ворота німців. Після забитого м'яча африканці пристойно додали в темпі, намагалися небезпечно контратакувати. Німці ж грали першим номером. У підсумку на 63 хвилині швидка атака африканців призводить до голу. Асамоа Гьян виходить на ударну позицію і пробиває точно в дальній кут воріт німців. Африканці виходять вперед 2 - 1.

Здавалося, що в матчі цілком може трапитьсясенсація, тому що у німців хоча і були гострі атаки, але їм не вистачало зовсім трохи до гола. Однак клас гравців Німеччини позначився. На 71 хвилині вийшов на заміну Мирослав Клозе забиває свій перший м'яч на турнірі і 15 в іграх на чемпіонатах світу. Німці зрівнюють рахунок - 2 - 2.

Після цього у Німеччині були можливості забити ще, та й ганці небезпечно атакували, пробиваючи з-за меж штрафного по воротах німців. Однак фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 2 - 2.

Рада 2: Як зіграла збірна Алжиру на ЧС 2014 з футболу

Потрапляння до групового етапу першості в Бразиліївже стало гідним результатом для алжирських футболістів. Тому головним завданням цієї африканської збірної на турнірі був показ гідного якісного футболу.

Як зіграла збірна Алжиру на ЧС 2014 з футболу

На мундіалі в Бразилії національна збірна Алжиру потрапила в групу Н. Суперниками африканців стали дві європейські збірні - Росія і Бельгія, а також команда Південної Кореї.

Перший свій матч на груповій стадії алжирціпровели з командою Бельгії. Перша половина матчу завершилася за мінімальної перевазі алжирців (1 - 0). Однак африканські футболісти не змогли втримати перевагу. Вони програли бельгійцям 1 - 2.

У другому матчі на груповому етапі Алжир показавсвою кращу гру на турнірі. Уже в першому таймі три м'ячі побували у воротах южнокроейскіх футболістів. У другій половині зустрічі африканці забили ще один гол, пропустивши всього два. Підсумком зустрічі стала результативна перемога Алжиру 4 - 2.

Щоб вийти з групи в стадію плей-офф ЧС 2014 року,гравцям Алжиру необхідно було не програти збірній Росії. Цього результату африканці добилися. Рахунок матчу 1 -1 вивів Алжир з другого місця в групі Н в стадію плей-офф.

В 1/8 фіналу гравцям Алжиру належало зіграти змайбутніми тріумфаторами першості - командою Німеччини. 90 хвилин зустрічі пройшли за переваги німців, проте глядачі не побачили голи. Лише в овертаймі Німеччина змогла дотиснути збірну Алжиру (2 - 1).

Вихід в стадію плей-офф для алжирських футболістівстав справжнім тріумфом. Команда увійшла в число 16-ти найсильніших на турнірі. Гравці Алжиру були другий африканської збірної на чемпіонаті світу 2014 року, зуміла пробитися настільки далеко (ще одним представником Африки в стадії плей-офф була команда Нігерії). Багатьом глядачам світової першості запам'ятається самовідданість алжирських футболістів і їх прагнення до перемог.

Рада 3: ЧС 2014 з футболу: як Іспанія зіграла останній матч на мундіалі

23 червня в бразильському місті Куритибі іспанська національна збірна провела останній матч на чемпіонаті світу з футболу. Суперниками колись грізних іспанців стала команда Австралії.

ЧС 2014 з футболу: як Іспанія зіграла останній матч на мундіалі

Обидві збірні втратили всі шанси на продовженняборотьби в стадії плей-офф, так як програли два перші матчі в групі В чемпіонату світу з футболу. Тому гра Австралія - ​​Іспанія носила скоріше товариський характер.

Як і передбачалося, на поле в складі іспанціввийшли гравці, які не мали маси ігрового часу в попередніх матчах. Так, глядачі побачили Давида Вілью, Торреса, Мату в складі Іспанії. Варто сказати про те, що саме ці гравці і зробили результат в матчі.

Перевагу у володінні м'ячем в першому таймі,зрозуміло, було у іспанців. Однак забити європейська збірна змогла лише одного разу. Правда, гол вийшов красивим. На 36 хвилині після точної передачі в штрафний майданчик австралійців Вілья забиває п'ятою перший м'яч у зустрічі. Це була класика красивого футболу, але вона вже нічого не вирішувала.

Другий тайм подарував глядачам ще два м'ячі. Обидва голи побували у воротах Австралії. Спочатку на 69 хвилині Торреса вивели дивовижним пасом на рандеву з голкіпером австралійців. Фернандо був точний. 2 - 0 повела Іспанія. На 82 хвилині відзначився Хуан Мата, який вразив ворота Австралії з близької відстані після вивіреного пасу з глибини поля.

Підсумковий рахунок останньої зустрічі іспанців намундіалі в Бразилії 3 - 0 на користь європейців. Говорячи про гру Австралії, необхідно відзначити, що гравці старалися. Вони дійсно намагалися показати хороший футбол, але іспанці були краще. Однак це слабка втіха для європейців, які після матчу збираються додому, зайнявши підсумкове третє місце в квартеті В.